1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Železiarne Podbrezová a.s.

zeleziarne podbrezova 3 14
Európsky líder vo výrobe zelenej ocele

Vďaka rozsiahlym investíciám patria Železiarne Podbrezová a.s., k európskym lídrom v oblasti znižovania emisií skleníkových plynov a v produkcii tzv. zelenej ocele. K transformácii výroby pritom podnik nepotreboval diktát Bruselu, ale pevné odhodlanie zvýšiť energetickú efektívnosť a chrániť životné prostredie.

PPA ENERGO, s.r.o.

PPA Energo 16
Naše skúsenosti (s jadrom) obstoja doma aj v zahraničí

Až 65 % minuloročných tržieb vygenerovali zahraničné zákazky spoločnosti PPA ENERGO, s.r.o., ktorá je dodávateľsko-inžinierskou a montážnou organizáciou. To znamená, že zabezpečuje dodávky investičných celkov v elektrotechnickej časti, v oblasti meracej a regulačnej techniky a automatizácie. Dlhoročné skúsenosti v týchto oblastiach garantujú dcérskej firme koncernu PPA CONTROLL, že o projekty nemá núdzu.

Raben Logistics Czech s.r.o.

Raben 16
Nové Eurohuby pro ještě lepší logistiku

Společnost Raben Logistics Czech s.r.o. je jedním z předních poskytovatelů logistických služeb v České republice. Díky špičkové flotile, rozsáhlé síti poboček a moderním skladovým prostorům dokáže českým i zahraničním zákazníkům poskytovat logistické služby nejvyšší kvality. O aktuálních výzvách pro letošní rok si dnes povídáme s Jakubem Trnkou, jednatelem a ředitelem společnosti.

Vinárske závody Topoľčianky, s.r.o.

Vinarske zavody Topolcianky 23
Hrdý reprezentant oživenej vinárskej tradície

Vinárske závody Topoľčianky patria k popredným producentom vín v Nitrianskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Ich podnikateľský príbeh zahŕňa poctivú prácu zanietených vinohradníkov a vinárov, ktorí preslávili Slovensko značkou Château Topoľčianky. Vinárstvo v Topoľčiankach začalo písať svoje dejiny už v 18. storočí, avšak nebývalý rozmach jeho slávy nastal po roku 1918.

Chemoprojekt, a.s.

chemoprojekt 20
Strategická fúze s názvem CHEMOPROJEKT – TECHNOEXPORT

Chemoprojekt, a.s., je inženýrská a dodavatelská společnost, která od svého založení v roce 1950 působila jako přední dodavatel v oblasti organické a anorganické chemie, petrochemie, rafinérií, zpracování zemního plynu, výroby papíru a celulózy, energetiky, vodního hospodářství a ochrany životního prostředí. Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti projektování, dodávek a řízení výstavby průmyslových celků.

PORR, s.r.o.

Porr 2014
Dôležitá je stabilita, kontinuita a predovšetkým zamestnanci

Skupina PORR zvládla rok 2022 veľmi úspešne. Objem výroby presiahol 6 miliárd eur a zisk 100 miliónov eur, takže má silnejšiu pozíciu než kedykoľvek predtým. Vďaka dostatočnej likvidite je dobre pripravená na tento aj nasledujúce roky. Skupina sa teší rekordnému objemu zákaziek na všetkých trhoch, kde pôsobí.

Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica

Nemocnica Povazska Bystrica 23
Rozširuje služby a ponúka pacientom vysokú profesionalitu

Nemocnica s poliklinikou (NsP) Považská Bystrica poskytuje starostlivosť na 14 lôžkových oddeleniach, špecializovanú ambulantnú starostlivosť v 42 špecializačných odboroch, jednodňovú zdravotnú starostlivosť, má 7 zariadení spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a štyri denné stacionáre – neurologický, psychiatrický, dermatovenerologický a hematologický. Spádovú oblasť tvoria okresy Považská Bystrica a Púchov, a tiež časť okresov Ilava, Bytča a Žilina. Riaditeľ nemocnice MUDr. Igor Steiner, MPH, MBA, zdôrazňuje: „Aj napriek tomu, že v tomto regióne je dostupná zdravotná starostlivosť, snažíme sa, aby naša nemocnica ponúkala také služby, ktoré pritiahnu pacientov práve do našej nemocnice.“

ALW INDUSTRY, s.r.o.

ALW industry 23
Slovenská akvizice a špičkové produkty pro automotive

ALW INDUSTRY, s.r.o., je česká společnost založená v roce 1994. Své výrobky dodává zákazníkům z Evropy, Ameriky a Asie. Známe je všichni, kdo jezdíme vozy střední a vyšší třídy většiny známých značek. O tom, jaké to je úspěšně podnikat ve výrobě komponentů pro věčně turbulentní automotive průmysl, si nyní povídáme s Ing. Vojtěchem Vyroubalem, jednatelem společnosti.

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

ELKOPLAST 23
Vše pro bezchybné zabezpečení odpadů i vody

Ve Zlíne sídlí česká výrobní společnost s více než 20letou tradicí v oblasti techniky pro sběr, třídění a přepravu odpadů. Již od samých začátků v roce 1991 se úspěšně etablovala na náročných evropských trzích v oblasti výrobků pro odpadové hospodářství.

SLOVARM, a.s.

SLOVARM 20
Vždy si nájdeme svoju cestu, tak ako voda sme stále v pohybe

Bohatá výrobná tradícia, komplexné portfólio, pravidelné novinky, plynulé investície, expanzia na nové trhy, dôvera vybudovaná u globálne etablovaných značiek z rôznych priemyselných odvetví. Kľúčového producenta domových a bytových armatúr a sanity, komponentov pre rozvod vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania netreba zvlášť predstavovať.

EZH, a.s.

Komplexní elektroinstalační a projekční služby

V roce 2003 vznikla v Brně společnost, která působí jako elektromontážní firma. Svůj servis poskytuje zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. Nejvíce se zaměřuje na stavebnictví, kde má plný záběr od občanských staveb, přes projekty pro průmysl, logistická centra, polyfunkční budovy, až po projekty spojené s energetikou. „Během své existence jsme již prokázali, že umíme získávat a řídit velké a složité projekty, a to nejen na domácím trhu,“ řekl Josef Surka, předseda představenstva, který nastoupil do funkce v roce 2011.

Marel Slovakia, s. r. o.

Marel 16
Nová hala umožní zdvojnásobiť produkciu potravinárskych zariadení

Marel Slovakia sa špecializuje na výrobu strojov a komponentov vysokej technickej a technologickej úrovne v potravinárskom priemysle. Nitrianska spoločnosť dodáva moderné zariadenia so špičkovou výkonnosťou, ktoré vo veľmi krátkom čase dokážu hygienickým spôsobom spracovať hydinu, červené mäso a ryby. „Naše strojné zariadenia spracúvajú potravinové suroviny až po finálny potravinový produkt, s cieľom pokryť celý vertikálny systém výroby,“ zdôrazňuje riaditeľ Rudolf Gubric.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...