1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Risen Energy posilňuje svoju globálnu prítomnosť realizáciou projektu v Mexiku s výkonom 117 MW

Solar panels1Ningbo, Čína -- Spoločnosť Risen Energy Co., Ltd., výrobca solárnych panelov, nedávno oznámil, že začal s budovaním projektu solárnej elektrárne s plánovaným výkonom 117 MW v Mexiku.

Pri slávnostnom výkope bol medzi inými obchodnými a vládnymi predstaviteľmi prítomný aj guvernér štátu Durango Jose Rosas Aispuro Torres, starostka mesta Canatlan Dora Elena Gonzalez Tremillová a prezident spoločnosti Risen Energy Wang Hong. Široké portfólio možností spoločnosti Risen Energy spolu so skvelou reputáciou značky a efektívnosťou výrobných kapacít boli kľúčovými faktormi, ktoré viedli k tomu, že spoločnosť dokázala získať objednávku na výstavbu takej rozsiahlej fotovoltickej elektrárne v Mexiku.

Celková inštalovaná kapacita elektrárne, ktorá plánuje mexickým domácnostiam dodávať 269.068 MWh ekologickej elektrickej energie ročne, je 117 MW. Po podrobnej analýze a prieskume poskytne spoločnosť Risen Energy, dodávateľ fotovoltiky a EPC pre projekt, vysokoúčinné moduly s mnohými výhodami vrátane vysokého výkonu a odolnosti voči vysokej teplote kvôli zabezpečeniu účinnej adaptácie na zložité a premenlivé klimatické prostredie.

V ostatných rokoch sa mexický trh s čistou energiou rýchlo rozvinul a s optimistickými vyhliadkami sa región stal atraktívnym investičným cieľom pre domácich i zahraničných investorov. Vďaka priaznivým stratégiám si spoločnosť Risen Energy vydobyla silnú pozíciu na trhu. Spomedzi projektov, na ktorých sa spoločnosť Risen podieľa, je v prvom štádiu výstavby plánovaná elektráreň v Durangu s kapacitou 300 MW. Po dokončení bude tento projekt predstavovať fotovoltickú elektráreň s jediným blokom s najvyššou inštalovanou kapacitou nielen v Mexiku, ale v celej Latinskej Amerike.

Wisen Hong, prezident spoločnosti Risen Energy, uviedol: „Naša spoločnosť neustále rozširuje svoju prítomnosť v Mexiku a prostredníctvom spolupráce s niekoľkými ďalšími spoločnosťami sa spoločnosť Risen Energy môže aktívne učiť od svojich partnerov a neustále budovať vlastné silné stránky v snahe priniesť kvalitnú, udržateľnú a obnoviteľnú energiu do Mexika, Latinskej Ameriky a neskôr do celého sveta a vytvoriť tak zdravý a trvalo udržateľný ekosystém."

07.03.2019 TASR

PREDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechajte si ujsť...