1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Huawei Watch GT 2 prichádzajú na Slovensko už aj v menšej verzii

huawei logoBratislava - Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh ďalšiu verziu inteligentných hodiniek Huawei Watch GT 2. Nová generácia si svojimi vylepšenými funkciami a perfektnou výdržou batérie získala množstvo používateľov.

Teraz prichádza v menšej verzii a s elegantnejšími prevedeniami remienkov. Ide o ideálnu voľbu predovšetkým pre ženy.

Minimalistický dizajn

Watch GT 2 zdedili klasický vzhľad predchádzajúcej generácie, dočkali sa však vylepšenia estetiky. Zakrivený číselník 42-milimetrovej verzie má hrúbku iba 9,4 mm a je doplnený extrémne tenkým kovovým rámom. Minimalistický dizajn spája sklenené 3D sklo s bezrámčekovým displejom odolným voči vode a prachu. Menšia verzia bude na Slovensku v ponuke s dvomi typmi remienkov: zlatým kovovým a béžovým koženým. Dáva tiež na výber z niekoľkých desiatok digitálnych ciferníkov, ktoré si môžete stiahnuť prostredníctvom aplikácie Zdravie od Huawei.

Profesionálny tréner

Watch GT2 predstavujú profesionálneho spoločníka pre aktivity vonku aj vnútri za každého počasia. Rovnako ako vo verzii 46 mm, sú vodotesné a aj tu nájdete až 15 tréningových režimov pre indoorové aj outdoorové športy. Pri behu ponúkajú aj výber požadovaného druhu tréningu. Poskytujú tiež pokročilú analýzu dát v troch fázach – pred športovým výkonom, zaznamenávanie údajov počas cvičenia a po športovom výkone následne na základe získaných dát navrhnú zlepšenie.

Komplexný prehľad o zdraví

Hodinky zabezpečujú nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie, ktoré pomáha monitorovať niektoré srdcové problémy. Ak práve hodinky nie sú v športovom režime, používateľa upozornia, ak je jeho srdcová frekvencia nad 100 bpm alebo pod 50 bpm po dobu dlhšiu ako 10 minút. Obsahujú aj vylepšené monitorovanie spánku, horúcou novinkou je meranie stresu. Hodinky si odsledujú, ako vyzerajú vaše biometrické údaje, keď ste v pokoji. Podľa toho vyhodnotia, ako veľmi sa od tejto úrovne počas dňa odkláňate, teda ako veľmi ste v strese. Komplexné údaje o zdraví umožňujú sledovať v reálnom čase v prepojenej mobilnej aplikácii.

Hudba a týždeň bez nabíjačky

Watch GT 2 vo verzii 42 mm podporujú hudbu priamo v zariadení (až do 500 pesničiek uložíte priamo do pamäte smart hodiniek) a obľúbené notifikácie, ktoré vás upozornia na dôležité správy či e-maily. Výdrž batérie na jedno nabitie je pri bežnom používaní jeden týždeň, v športovom režime za použitia GPS vydržia až 15 hodín nepretržitého používania.

Cena a dostupnosť

Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2 vo verzii 42 mm sú na Slovensku v predaji vo verzii Refined Gold s kovovým remienkom od včera, 13. januára 2020 u operátora Orange. Odporúčaná cena je 249 eur.

K dispozícii bude aj verzia s koženým remienkom, ktorá bude do predaja zaradená koncom januára. Operátor O2 ju ponúkne za 216 eur, odporúčaná cena u maloobchodných predajcov je 229 eur.

31.01.2020

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...