1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Rekonštrukcia nadjazdu na vstupe do mesta je ukončená

road construction
Levice – Rekonštrukcia nadjazdu na vstupe do Levíc v smere od Kalnej nad Hronom na ceste I/51 bude po takmer 20 mesiacoch ukončená. Ako informovala Slovenská správa ciest (SSC).

Samospráva zrekonštruuje cestu na Koniarekovej a Zavarskej ulici v Trnave

road 2
Trnava - Verejné obstarávanie rekonštrukcie 1,6 kilometra dlhého úseku cesty III/1279 v Trnave na Koniarekovej a Zavarskej ulici vyhlásil Trnavský samosprávny kraj (TTSK) prostredníctvom organizácie Správa a údržba ciest (SÚC) TTSK. TASR o tom informovalo komunikačné oddelenie TTSK.

Ruské aerolínie prepravili v novembri takmer o polovicu cestujúcich menej

Airport 1
Moskva - Počet cestujúcich prepravených ruskými leteckými spoločnosťami klesol v novembri o takmer polovicu. Informovala o tom agentúra Reuters, ktorá sa odvolala na spresnené údaje ruského úradu pre dohľad nad bezpečnosťou leteckej dopravy Rosaviatsia.

Na ulicu Mlynské nivy sa vrátia všetky linky MHD

bus public
Bratislava – Na Mlynské nivy v Bratislave sa vrátia všetky linky MHD, ktoré tam pôvodne premávali pred rekonštrukciou ulice.

NDS vyhlásila súťaž na diaľničný privádzač do Kysuckého Nového Mesta

NDS logo
Bratislava - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) vyhlásila verejnú súťaž na stavebnú realizáciu diaľnice D3 Žilina, Brodno – Kysucké Nové Mesto, privádzač. Hodnotiacim kritériom v tendri bude najnižšia navrhovaná cena za výstavbu. Informovala o tom vedúca oddelenia komunikácie NDS Eva Žgravčáková.

Americké aerolínie prepravili v októbri do 30 mil. cestujúcich, o 60 % menej

plane
Washington - Americké letecké spoločnosti prepravili v októbri do 30 miliónov cestujúcich. To je zhruba o 60 % menej než v rovnakom období minulého roka. Uviedlo to americké ministerstvo dopravy. Napriek tomu bol október relatívne priaznivý, keďže pokles bol najmenší od začiatku pandémie nového koronavírusu.

Norwegian Air v utorok požiadali súd v Nórsku o ochranu pred veriteľmi

norwegian air plane
Oslo - Nórsky nízkonákladový dopravca Norwegian Air v utorok požiadal o ochranu pred veriteľmi aj v Nórsku po tom, ako nedávno podnikol ten istý krok v Írsku.

S polročným meškaním otvorili zrekonštruovaný most cez Váh v Považskej Bystrici

bridge1
Považská Bystrica – Po viac ako 15-mesačnej rekonštrukcii a polročnom meškaní otvorili v utorok pre motoristov zrekonštruovaný Orlovský most cez rieku Váh v Považskej Bystrici. Bola súčasťou prvej etapy rekonštrukcie takmer 3,6 kilometrového úseku cesty II/517 Považská Bystrica – Domaniža.

NDS vyhlásila súťaž na vybudovanie elektronického mýtneho systému

NDS logo
Bratislava – Národná diaľničná spoločnosť (NDS) vyhlásila verejnú súťaž na vybudovanie elektronického mýtneho systému. Je to jedným z troch základných prvkov nového elektronického výberu mýta.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

Nenechajte si ujsť...