1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

GEFCO pre PANASONIC zabezpečí distribúciu vykurovacích a chladiacich produktov divízie aircon


gefco logoGEFCO France bude distribútorom vykurovacích a chladiacich produktov divízie Aircon spoločnosti Panasonic. GEFCO dodá spoločnosti Panasonic potrebnú flexibilitu i spoľahlivosť dodávok prostredníctvom na mieru šitých komplexných služieb, vrátane zabezpečenia poslednej míle a pravidelných reportov.

Na základe výsledkov tendra, ktorý vyhlásil Panasonic na konci roka 2019, uzavrelo GEFCO dvojročnú zmluvu na zabezpečenie komplexnej logistiky produktov divízie Panasonic Aircon, zameraných na ohrev a chladenie. Od septembra 2020 tak GEFCO zabezpečuje každodenné dodávky produktov nielen na francúzskom trhu, ale i k mnohým zákazníkom v Belgicku a vo zvyšku Európy.

Nakládka produktov prebieha v skladoch v Satolas-et-Bonce (region Isère). Transport potom  pokračuje podľa objemu jednotlivých zásielok priamo na miesto inštalácie spoločnosti Panasonic, k maloobchodníkom alebo k veľkoobchodným zákazníkom.  Zásielka je transportovaná na paletách konsolidovaných na pobočke GEFCO Vénissieux (Rhône), ktorá nedávno prešla rozšírením a modernizáciou práve z dôvodu odbavovania veľkoobjemových zásielok buď prostredníctvom čiastočných (LTL) alebo kompletných (FTL) pozemných preprav.

GEFCO okrem toho navrhlo doplnkové služby pre správu pravidelných objednávok menšieho objemu (jedna či dve palety), ktoré treba dodať priamo na miesto stavby. Rovnako tak GEFCO zabezpečuje pre Panasonic i dodávky do cieľovej destinácie prostredníctvom dedikovaných tokov produktov s pevne daným harmonogramom distribuovaným zo spoločnosti GEFCO.
 
Špeciálny systém pre monitoring tokov

Pretože trh s produktmi na ohrev a chladenie za posledných niekoľko rokov kontinuálne rastie, dve hlavné kritéria spoločnosti Panasonic pri výbere logistického partnera boli dodržiavanie termínov požadovaných zo strany zákazníka a zabezpečenie logistických tokov týchto produktov s vysokou hodnotou.

Z hľadiska maximálneho komfortu zákazníka navrhla spoločnosť GEFCO širokú škálu služieb, vrátane monitoringu zásielok a potvrdení o doručení. Súčasne GEFCO zriadilo vo Vénissieux dedikované riadiace centrum pre každodenné operácie a ich koordináciu s cieľom zabezpečiť plynulosť tokov i maximálnu spokojnosť zákazníka.

01.12.2020

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

Nenechajte si ujsť...