1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Švajčiarsky koncern Novartis zvýšil zisk v 1. kvartáli o vyše pätinu

Novartis
Ženeva - Švajčiarska farmaceutická spoločnosť Novartis oznámila kvartálny rast zisku o vyše pätinu, k čomu prispel rast tržieb ťahaný najmä predajom lieku na srdce Entresto, ale aj dopytom po lieku pre pacientov so psoriázou Cosentyx.

Johnson & Johnson zaznamenal v 1. kvartáli pokles zisku

johnson and johnson logo
New Brunswick – Americká kozmetická a farmaceutická spoločnosť Johnson & Johnson (J&J) zaznamenala v 1. kvartáli 2018 pokles zisku, ale menší, ako jej predpovedala Wall Street. A jej tržby solídne vzrástli.

Novartis kupuje americkú biotechnologickú firmu AveXis za takmer 9 mld. USD

Novartis
Bern - Švajčiarsky farmaceutický koncern Novartis kupuje americkú biotechnologickú spoločnosť AveXis. Za firmu ponúka takmer 9 miliárd USD.

Duslo Šaľa vlani hospodárilo so ziskom 14,2 milióna eur

duslo sala
Šaľa – Duslo Šaľa, a.s., dosiahlo za uplynulý rok hospodársky výsledok vo výške 14,2 milióna eur pred zdanením. Stanovený plán zisku sa spoločnosti nepodarilo naplniť o viac ako 5 miliónov eur.

Čistý zisk Bayeru v 4. kvartáli klesol, ale za celý rok vzrástol

bayer
Frankfurt nad Mohanom - Nemecký farmaceutický a chemický koncern Bayer v stredu oznámil, že jeho čistý zisk za 4. štvrťrok klesol, a to najmä v dôsledku daňových reforiem v USA. Čistý zisk za celý rok 2017 sa však zvýšil.

Pfizer zaznamenal v poslednom kvartáli 2017 nárast zisku

pfizer logo
New York - Americký farmaceutický koncern Pfizer zaznamenal v poslednom kvartáli 2017 nárast zisku a väčší, ako mu predpovedali analytici z Wall Street.

Bayer získal v USA súhlas s prevzatím producenta osív Monsanto

bayer
Frankfurt nad Mohanom - Nemecká farmaceutická a chemická spoločnosť Bayer sa posunula bližšie k prevzatiu amerického producenta osív Monsanto po tom, ako v týchto dňoch získala súhlas od amerického úradu.

Merck zvažuje predaj divízie voľnopredajných liekov

merck logo1
Frankfurt nad Mohanom - Noví vlastníci výrobcu liekov Stada majú záujem o divíziu voľnopredajných liekov koncernu Merck.

Zisk Sanofi v 3. kvartáli klesol viac, ako sa čakalo

Sanofi logo
Paríž - Francúzsky farmaceutický koncern Sanofi zaznamenal v uplynulom 3. štvrťroku 2017 pokles zisku a väčší, ako očakávali analytici. Ale jeho tržby mierne vzrástli napriek negatívnym kurzovým vplyvom.

PREDPLAŤTE SI

220x660 SK 2023

Nenechajte si ujsť...