1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Bayer získal v USA súhlas s prevzatím producenta osív Monsanto

bayer
Frankfurt nad Mohanom - Nemecká farmaceutická a chemická spoločnosť Bayer sa posunula bližšie k prevzatiu amerického producenta osív Monsanto po tom, ako v týchto dňoch získala súhlas od amerického úradu.

Merck zvažuje predaj divízie voľnopredajných liekov

merck logo1
Frankfurt nad Mohanom - Noví vlastníci výrobcu liekov Stada majú záujem o divíziu voľnopredajných liekov koncernu Merck.

Zisk Sanofi v 3. kvartáli klesol viac, ako sa čakalo

Sanofi logo
Paríž - Francúzsky farmaceutický koncern Sanofi zaznamenal v uplynulom 3. štvrťroku 2017 pokles zisku a väčší, ako očakávali analytici. Ale jeho tržby mierne vzrástli napriek negatívnym kurzovým vplyvom.

Zisk Akzo Nobel v 3. kvartáli klesol, ale jeho tržby vzrástli

Akzo Nobel logo
Arnheim - Holandský chemický a farmaceutický koncern Akzo Nobel zaznamenal v 3. kvartáli pokles zisku. Pripísal to nepriaznivým menovým kurzom a podmienkam.

Zisk farmaceutického koncernu Pfizer v 2. kvartáli vzrástol o 50 %

pfizer logo
New York - Zisk amerického farmaceutického koncernu Pfizer v 2. kvartáli vyskočil o 50 % na 3,07 miliardy USD (2,62 miliardy eur) alebo 51 centov na akciu z 2,05 miliardy USD alebo 33 centov na akciu v rovnakom období vlani.

Tržby aj zisk Novartisu v 2. kvartáli klesli

skumavky
Bazilej - Švajčiarsky farmaceutický koncern Novartis oznámil pokles čistého zisku.

Šaliansky MESSER získal za 25 rokov bez úrazu prestížne ocenenie Európskej asociácie priemyselných plynov

LPG bottles
Spoločnosť Messer Tatragas, slovenský líder vo výrobe, distribúcii a predaji technických plynov získal prestížnu cenu "Gold Two Star Safety Award" za 25 rokov bez pracovného úrazu,

EK obvinila Merck, GE a Canon zo zavádzania pred fúziami

europska unia budova
Brusel - Európska komisia (EK) obvinila nemeckého výrobcu liekov Merck, americký koncern General Electric (GE) a japonskú spoločnosť Canon, že jej poskytli zavádzajúce informácie o svojich fúziách.

Duslo investovalo do výstavby Čpavku 4 doteraz 250 miliónov eur

duslo sala
Šaľa – Koncom tohto roka plánuje Duslo, a.s., Šaľa spustiť do skúšobnej prevádzky novú výrobňu čpavku. S jej výstavbou začala firma vo februári minulého roka.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...