1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

IPM Group a InoBat sa chcú presadiť na európskom trhu autobatérií

cars parking3
Bratislava - Skupina IPM v konzorciu s portfóliovou spoločnosťou InoBat a Flint Hills Resources, dcérskou spoločnosťou Koch Industries, investovala 20 miliónov USD (18,14 milióna eur) do spoločnosti Wildcat Discovery Technologies.

Rumuni aj Bulhari chcú získať investíciu VW, ktorá mala smerovať do Turecka

volkswagen factory
Bukurešť - Rumunsko iniciovalo nové rokovania s Volkswagenom (VW) o novom závode. Dôvodom sú správy, že nemecký koncern odložil konečné rozhodnutie o výstavbe závodu v Turecku.

Letisko v Bratislave vybavilo od začiatku roka 1,85 milióna cestujúcich

bratislava airport
Bratislava – Počas prvých deviatich mesiacov tohto roka vybavilo Letisko M. R. Štefánika spolu na prílete a odlete 1.850.616 cestujúcich. To je o 6000 pasažierov viac ako v rovnakom období vlani.

Volkswagen odložil rozhodnutie o výstavbe továrne v Turecku

volkswagen logo3
Frankfurt nad Mohanom - Nemecký koncern Volkswagen (VW) odložil rozhodnutie o výstavbe továrne v Turecku. Dôvodom je turecká vojenská operáciu na severe Sýrie. Automobilka sa bojí o svoj imidž, uviedol nemecký denník Handelsblatt.

Nemecký Volkswagen zvyšuje zásoby svojich áut v Británii

Volkswagen Touareg 1
Berlín - Automobilka Volkswagen (VW) zvyšuje zásoby svojich áut v Británii. Podobne ako ďalšie firmy sa obáva, že ostrovná krajina a Európska únia sa do stanoveného termínu brexitu na podmienkach ďalších vzťahov nedohodnú.

Predaj Porsche v prvých 9 mesiacoch 2019 vzrástol o 3 %

Porsche logo 1
Stuttgart - Predaj nemeckého výrobcu športových áut Porsche v prvých 9 mesiacoch tohto roka vzrástol. Vďačí za to dopytu v Číne a USA.

Porsche dostane stimul 2 mil. eur na technologické centrum

Porsche logo 1
Bratislava – Nemecký výrobca športových automobilov Porsche dostane investičný stimul vo výške dvoch miliónov eur na vybudovanie nového centra automatizácie a robotizácie automobilovej výroby v Hornej Strede.

Nissan má nového generálneho riaditeľa aj ďalších členov vedenia

nissan logo1
Jokohama - Japonská automobilka Nissan v utorok vymenovala doterajšieho viceprezidenta Makota Učidu za nového generálneho riaditeľa v rámci zmien v štruktúre firmy po škandále Carlosa Ghosna.

Toyota zvýšil svoj podiel v Subaru na 20 %

toyota logo on car
Tokio - Toyota Motor zvýši svoj podiel v Subaru na 20 % z približne 17 %, uviedli v piatok obe japonské automobilky.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...