1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Volkswagen prevzal Porsche Holding za 3,3 miliardy eur

volkswagen logo3
Berlín - Nemecká automobilka Volkswagen (VW) urobila ďalší krok smerom k plánovanej fúzii s Porsche, keď prevzala predajcu luxusných áut Porsche Holding.

Ford zvolá na opravy 144.000 pick-upov F-150 pre problém s airbagmi

Ford logo 3
Washington - Americká automobilka Ford Motor zvolá na opravy okolo 144.000 pick-upov F-150 pre problémy s airbagmi, ktoré sa môžu bez varovania aktivovať.

Toyota chce v roku 2012 uviesť na trh domáce nabíjačky pre hybridy

Tokio (TASR) - Japonská automobilka Toyota uvedie na budúci rok na trh okrem nových modelov ekologickejších vozidiel aj domáce nabíjačky batérií do elektromobilov a hybridných áut.

Odbyt Škoda Auto sa v januári zvýšil o 26,4 % na 68.400 vozidiel

Praha (TASR) - Česká automobilka Škoda, ktorá je dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu Volkswagen, predala v prvom mesiaci tohto roku 68.400 vozidiel.

Volkswagen plánuje v SR preinvestovať miliardu eur

volkswagen logo2
Bratislava (TASR) – Spoločnosť Volkswagen Slovakia (VW SK) plánuje na Slovensku v najbližších piatich rokoch preinvestovať miliardu eur. Prostriedky budú smerovať do výroby automobilov, ale aj komponentov.

Švédsky výrobca úžitkových áut Volvo sa vo 4. kvartáli vrátil do zisku

Štokholm (TASR) - Švédsky výrobca úžitkových áut Volvo sa vo 4. štvrťroku minulého roka vrátil do zisku, ku ktorému mu dopomohol najmä prudký rast tržieb.

Volkswagen nemá dostatok motorov a prevodoviek

volkswagen logo3
Praha (TASR) - Volkswagen (VW) nemá dostatok niektorých typov motorov a prevodoviek.

Porsche uvažuje o tom, že začne vyrábať aj v Číne

porsche_logo
Stuttgart (TASR) - Nemecký výrobca športových áut Porsche uvažuje o tom, že začne vyrábať aj zahraničí, možno dokonca v Číne.

Spoločnosť AAA Auto zaznamenala v 4. štvrťroku nárast predaja v SR o 45 %

Bratislava - Predaj spoločnosti AAA Auto sa na Slovensku v 4. štvrťroku 2010 zvýšil v medziročnom porovnaní o 45 % a potvrdzuje tak postupné oživenie trhu.
PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...