1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Matador Group zaviedol bezpečnostnú stratégiu na boj s koronavírusom

matador logoBratislava – Strojárenská skupina Matador Group zaviedla na zabránenie šíreniu nového koronavírusu novú bezpečnostnú stratégiu.

Tá významne zvyšuje hygienický štandard v rámci jednotlivých spoločností skupiny, upravuje systém organizácie práce a aplikuje technológie určené na automatické meranie telesnej teploty či inštaláciu dezinfekčných brán. V stredu o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Michaela Bereta.

Stratégiou Bezpečný Matador chce skupina zabezpečiť dlhodobé a bezpečné fungovanie výrobných a riadiacich pracovníkov, ako aj bezproblémový priebeh všetkých projektov. Zároveň ňou chráni zamestnancov, ktorí zabezpečujú každodenný chod spoločnosti. "Chceme eliminovať potenciálne riziko šírenia nákazy a zabezpečiť ochranu našich zamestnancov a obchodných partnerov," uviedol Martin Kele, generálny riaditeľ Matador Group.

Súčasťou stratégie je tiež zriadenie kontaktných e-mailových adries pre poradenstvo v oblasti právnej, ekonomickej, personálnej a zdravotnej problematiky, ako aj psychologické poradenstvo. "Iba strategický prístup a inovatívne riešenia budú platiť na súčasnú krízu," dodal Kele.

30.04.2020 TASR

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...