1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

GWM predstavuje prvú nabíjaciu stanicu G-Charge na svete

elektromobil nabijaniePAO-TING - Spoločnosť GWM predstavila prvú nabíjaciu stanicu G-Charge na svete v Bangkoku v Thajsku. Ide o najnovší úspech, ktorý ukázala užívateľom pri vývoji novej energie.     

Nabíjacia stanica G-Charge je prvá rýchlonabíjacia stanica spoločnosti GWM s režimom DC nabíjania (na jednosmerný prúd a má šesť konektorov. Tieto konektory sú vybavené tromi jednosmernými nabíjacími jednotkami, z ktorých každá má dva konektory CCS typu 2. To znamená, že bude fungovať, aj keď vy a päť ďalších používateľov budete potrebovať nabíjať súčasne.
      
Okrem toho má nabíjacia stanica G-Charge dostatočný priestor a energiu. Má maximálny nabíjací výkon 160 kW a užívateľom dokáže poskytnúť 24-hodinové nabíjanie.
      
Za zmienku stojí, že nabíjacia stanica má užívateľsky veľmi príjemnú funkciu usmerňovania pri nabíjaní. Pomocou aplikácie GWM môžu používatelia rýchlo nájsť polohu nabíjacích staníc a rezervovať si doby nabíjania, zaplatiť za nabíjanie a využívať ho atď. Nielenže to šetrí čas používateľa, ale zároveň aj plní jeho cestovný program, čo možno označiť za veľmi inteligentnú skúsenosť.

Ukázalo sa, že používatelia ORA GOOD CAT môžu na nabíjacej stanici G-Charge využívať bezplatné služby nabíjania. Dokáže nabiť modely ORA GOOD CAT 400 TECH a 400 PRO z 30 % na 80 % za 32 minút a model 500 ULTRA z 30 % na 80 % za 40 minút.

Podľa oficiálnych zdrojov dosiahli spoločnosti GWM a PEA ENCOM International Company Limited 3. novembra dohodu o spolupráci. Je to spoločnosť špecializujúca sa na rozvoj energie z obnoviteľných zdrojov v rámci elektrárenskej spoločnosti PEA v Thajsku a vybudovala desiatky nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá.       Tentoraz nainštalovala solárny systém na nabíjaciu stanicu G-Charge, čím z nej urobila jednu z najväčších verejných rýchlonabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v Thajsku.

Okrem vybudovania nabíjacej infraštruktúry dosiahla spoločnosť GWM aj ďalšie prelomové výsledky v oblasti vývoja novej energie. Vezmime si ako príklad technológiu batérie Dayu. S desiatkami patentov ide o hlavnú technológiu, ktorá zahŕňa blokovanie, izoláciu, chladenie a vybíjanie zdrojov tepla atď. a dokáže účinne zabrániť explózii napájacích batérií v dôsledku tepelného úniku.

V auguste Meng Xiangjun, rotujúci prezident spoločnosti GWM, na online konferencii zámorských distribútorov v roku 2021 povedal, že v nasledujúcich piatich rokoch spoločnosť GWM investuje 100 miliárd RMB do výskumu a vývoja v oblasti novej energie a inteligencie s cieľom vytvoriť pre globálnych používateľov bezpečnejšie, ekologickejšie a inteligentnejšie produkty.

23.11.2021 TASR

PREDPLAŤTE SI

220x660 SK 2023

Nenechajte si ujsť...